bakaláři office 365 grafická verze
Aktivity > Podzimní sportovní soutěže

Podzimní sportovní soutěže

521.jpg Díky ochotě tělocvikářů se na ZŠ a SŠ v okrese Ústí nad Labem  konaly různé sportovní soutěže. Na většinu soutěží jednoduše nebyla vypsána postupová krajská kola, ale sport a pohyb je koření života, a tak díky pochopení a podpoře krajské rady AŠSK pro Ústí nad Labem ve spolupráci s DDM můžeme tuto myšlenku vesele naplňovat.

V úterý 11.10. 2022 naši reprezentanti (kluci ze 6. a 7. tříd) poměřili síly s týmy ostatních ZŠ v okrese Ústí nad Labem v minikopané. Podali poměrně slušný výkon, jedno vítězství, ale na postup dál to nestačilo a zůstali jsme nakonec na děleném 7. - 9. místě.

Další účast v úterý 18.10. 2022 na přeborech ve stolním tenisu (tzv. v Ping-pongu) žáků a žákyň ze 6. a 7. tříd byla již veselejší. Kluci sice těsně nedosáhli na stupně vítězů a skončili na celkovém 4. místě, děvčata však kov a to hned stříbrný = 2. místo ochutnala sláva nám J

Tento přehled naší reprezentace zakončuji radostnou událostí. V rámci okresního finále týmů ve Stolním tenisu pro IV. kategorii = žáci a žákyně 8. a 9. tříd (pořádali jsme my na ZŠ Vojnovičova) se našim děvčatům podařilo postoupit do finále, kde jsme nakonec podlehli, ale naše děvčata získala nádherné 2. místo. Chlapci takového úspěchu nedosáhli (nepostoupili dál ze skupiny), přesto ale i jim a především děvčatům velký dík za reprezentaci školy. Moc děkuji za pomoc při realizaci kolegyni Ladě Himmelové.

Na přelomu listopadu a prosinec nás čekají okresní kola ve florbalu, kam nominujeme chlapce i dívky III. kategorie (6. - 7. tříd) a chlapce IV. kategorie (8. - 9. tříd). Držte nám prosíme pěsti.