Aktivity > Sportovní kurzy

Sportovní kurzy

Nabídka sportovních kurzů pro školní rok 2021/2022:

1. LYŽAŘSKÉ KURZY

Lyžařský výcvikový kurz (LVK) I. TELNICE

(příměstský kurz s lyžařským výcvikem pro děti 2. - 5*.tříd) 14. - 18. únor 2022, cena: 2.400,- až 2.600,- Kč

Lyžařský výcvikový kurz (LVK) II. TELNICE

(příměstský kurz s lyžařským výcvikem pro děti 4*. - 9. tříd) 28. únor - 4. březen 2022, cena pro žáky II. st.: 2.600,- Kč až 2.800,- Kč (pro žáky 4. a 5. tříd = I. st.: 2.400,- až 2.600,- Kč)

*specifikum pro žáky 4. a 5. tříd mohou si vybrat termín. Pokud by vyhovovaly termíny oba, prosím o tuto informaci, přiřadíme dle počtu přihlášených, aby se co nejefektivněji naplnily oba kurzy.

Kurzy letos organizujeme příměstsky, protože majitelé Chaty u Kostela v Příchovicích objekt prodali.

2. TURISTICKÝ VODÁCKÝ KURZ  (pobytový kurz ve Vojkovicích nad Ohří pro žáky z II. stupně = 6. - 9.tříd - spaní v kempu ve stanech, termín: 12. - 17. červen 2022, cena: 3.400,- až 3.600,- Kč.

• Kurzu se mohou zúčastnit pouze děti bez vážných kázeňských postihů  Při závažném porušení pravidel kurzu a školního řádu musí být účastník z akce vyřazen bez nároků na vrácení nevyužitého kurzovného (v případě pobytového turistického - vodáckého kurzu si zákonní zástupci na vlastní náklady musí pro takové své dítě dojet). Děkuji za pochopení.

Způsob přihlášení na sportovní kurzy

• VÝHRADNĚ na e-mail:   hajek.ohviceboj@seznam.cz (POZOR: přihlašování na jakýkoli jiný e-mail, prostřednictvím sms, telefonickým hovorem či osobně nebude akceptováno)
  • Start přihlášek: středa 13.10. 2021 v 19:00 (přihlášky došlé dřívějšího data či před 19:00 nebudou akceptovány - ani např. v 18:59)
  • DŮLEŽITÉ: Do PŘEDMĚTU přihlašovacích e-mailů prosím pište údaje ve tvaru:   název kurzu, jméno, příjmení dítěte a třída - například tedy:   LVK - I TELNICE, Karel Vomáčka, 8.D
  • jeden e-mail = 1 dítě, nelze přihlásit jedním e-mailem 5 spolužáků či kamarádů (výjimkou jsou sourozenci, zde možno přihlásit prostřednictvím jednoho e-mailu dítě z I. stupně na Telnici na LVK - I, staršího sourozence z II. stupně na Telnici na LVK-II a zároveň dítě z II. stupně na Vodák)
  • Při odhlášení z kurzů hrozí storno, zálohy objektům a další zálohové platby musí škola odesílat již před konáním akce.
  • Podrobnější informace budou zaslány zákonným zástupcům prostřednictvím e-mailů zadaných v matrice, prostřednictvím pošty přes Komens a zveřejněny budou též na nástěnce v Bakalářích.

Mgr. Josef Hájek (organizátor sportovních kurzů při ZŠ Vojnovičova)