<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >>
Příměstský halloweenský tábor 31.10.2022

Během podzimních prázdnin se malá strašidla z řad žáků prvního stupně mohla účastnit příměstského tábora pod vedením známých čarodějnic (Daniely Novotné a její pomocnice Kamily Novákové). Upírci, netopýrci, duchové a jiní pekli čarodějnické prsty a dýňové muffiny, hledali tajný kód k otevření čarodějnické knihy, dlabali dýně a navštívili výstavu cizokrajných pavouků v Teplicích. Velmi si užili závěrečný karneval v maskách. Těšíme se na další akci.

Bubnování 31.10.2022

Ve středu 19. října 2022 si žáci naší školy mohli zabubnovat díky projektu Bubnování. Po skupinách asi sto dvaceti dětí se sešli v tělocvičně naší školy, kde žákům lektor ukazoval různé způsoby bubnování a pak si vše vyzkoušeli prakticky na různé písničky. Každé dítě mělo zapůjčený vlastní africký bubínek, na kterém se učilo bubnovat různé rytmy a sekvence. Do projektu se zapojilo skoro pět set dětí a všichni si to moc užili.

Nábor florbalistů 09.10.2022

478.jpgNa naší škole proběhl nábor do florbalového týmu. V atriu u banneru si lze vyzvednout letáčky s informacemi pro budoucí florbalisty.

Tonda obal na cestách - EKOLOGICKÝ PROGRAM 06.10.2022

V pondělí 26. 9. 2022 přijeli na naši školu lektoři z Ekokomu a připravili pro žáky I. stupně besedy o odpadech. Žáci se dozvěděli zajímavé informace o recyklaci odpadu, jak správně třídit různý typ odpadu a jaké se používají na ně barevná označení, dále také kam odpad putuje. Určitě bylo zajímavé poznat, co se z recyklovaného odpadu vyrábí. Tyto besedy měly pro žáky velký význam ve spojení se správným zacházením s odpady, se kterým se v životě setkají.

Pohár ředitele Správy železnic 05.10.2022

Dne 5.10. jsme se s žáky osmých tříd zúčastnili zajímavé akce na SPŠ - Poháru ředitele SŽ. Žáci se dozvěděli o možnostech budoucího zaměstnání u Správy železnic a s jednotlivými obory se seznámili zábavnou formou soutěží a znalostních testů. Některé naše  žákyně získaly dokonce medaile a pevně věřím, že si z akce každý něco odnesl.

Gabriela Vrkočová

ZŠ Vojnovičova podporuje sportování se Slunetou 27.09.2022

V souvislosti s nabídkami volnočasových aktivit jsme 20. 9. přivítali trenéry a hráče BK Sluneta. I z našich žáků se pod vedením trenérů mohou stát slavní basketbalisté, zatím začínáme s pravidelnými tréninky.

Logická olympiáda 07.09.2022

Soutěž je určena pro následující věkové kategorie soutěžících: Kategorie MŠ: děti předškolního věku Kategorie A1: žáci prvního ročníku základních škol (1. třída) Kategorie A2: žáci druhého ročníku základních škol (2. třída) Kategorie A: žáci 1. stupně základních škol (3.5. třída) Kategorie B: žáci 2. stupně základních škol (6.9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, tj. první dva ročníky u šestiletých gymnázií nebo první čtyři ročníky u osmiletých gymnázií).

Registrace z minulých let nejsou platné! Registrace soutěžících probíhá do 30. září 2022.  Žák soutěží doma u svého PC

Více informací na webu: https://www.logickaolympiada.cz/

Nabídka sportovních kurzů 06.09.2022

Pro školní rok 2022/2023 zde